1243

Bawimy się w Białce Tatrzańskiej

Bawimy się w Białce Tatrzańskiej

Na naszej narciarskiej trasie nie mogło zabraknąć Białki Tatrzańskiej. Przez cały weekend od 03.02 do 05.02 bawimy się w Ośrodku Narciarskim Bania Ski & Fun obok Hotelu Bania.

Stacja została przygotowana z myślą o najmłodszych oraz tych, którzy na białym puchu stawiają pierwsze kroki. Osią terenu jest 4-osobowa kolei o długości 320 metrów i różnicy poziomów sięgającą 60 m. oprócz tego są tu orczyki i wyciąg taśmowy dla najmłodszych. Funkcjonuje tu także przedszkole narciarskie, wypożyczalnia sprzętu, szkoła narciarska, serwis i stylowa karczma. 

W naszym miasteczku „Start do Nart”, znajdziecie różne strefy, w których przetestujecie najnowsze narty marki Atomic i Salomon, odwiedzicie zimowy salon KIA, rozgrzejecie się przed wyjściem na stok z Excellence i spróbujecie swoich sił w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Narciarze mogą też liczyć na poczęstunek gorącą herbatą z pomarańczami od Polopiryny Complex,oraz wspólną rozgrzewkę przed szaleństwami na stoku z ZET-kiem dla wszystkich możliwość otrzymania gadżetów narciarskich.

Bawimy się od 9:00 do 16:00 a w niedzielę do 15:00 

Komentarze