1243

Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska to tutaj widzimy się od 03.02 do 05.02 na naszej narciarskiej trasie!

Bawimy się przy Ośrodeku Narciarskim Bania Ski & Fun

To ośrodek narciarski zlokalizowany w Białce Tatrzańskiej tuż obok Termy Bania oraz Hotelu Bania **** Thermal & Ski. Połączenie podhalańskiej tradycji oraz niczym nieskalanej natury sprawia, że Bania jest miejscem, w którym każdy narciarz czuje się doskonale. Stacja została przygotowana z myślą o najmłodszych oraz tych, którzy na białym puchu stawiają pierwsze kroki. Osią terenu jest 4-osobowa kolei o długości 320 metrów i różnicy poziomów sięgającą 60 m. oprócz tego jest tu orczyki i wyciąg taśmowy dla najmłodszych. Funkcjonuje tu także przedszkole narciarskie, wypożyczalnia sprzętu, szkoła narciarska, serwis i stylowa karczma. 
Hotel Bania **** Thermal & Ski to fuzja nowoczesnego komfortu oraz góralskiego ciepła. 156 pokoi, wszystkie utrzymane w kameralnym góralskim klimacie. To miejsce, w którym atrakcje czekają przez okrągły rok. Baseny termalne, kompleks narciarski, udogodnienia dla rodzin i bogaty program rozrywek. Wszystko, czego potrzeba, w zasięgu ręki.

Dorośli mogą korzystać z trzech restauracji - góralskiej, włoskiej oraz bufetowej, lobby baru, gdzie w sezonie odbywają się koncerty na żywo, klubu nocnego oraz dwóch karczm. Dzieciaki najlepiej poczują się w kolorowej "Górskiej Krainie" - wewnętrznej sali zabaw z licznymi atrakcjami. Dzieci mogą zostać pod opieką animatorek, które realizują animacje tematyczne.

Komentarze