1243

Finał Start do Nart w Szczyrku

Finał Start do Nart w Szczyrku

Kończą się ferie, więc kończymy sezon narciarski w Szczyrku. Przez cały weekend bawiliśmy się z Wami w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim.

Czyrna-Solisko w Szczyrku – jeden z większych ośrodków narciarskich w Polsce, położony w Beskidzie Śląskim na północnych zboczach Małego Skrzycznego i Wierchu Pośredniego. Ośrodek ma dwie dolne stacje: północną – Czyrną (bliżej centrum Szczyrku) i południową – Solisko (bliżej Przełęczy Salmopolskiej).

Finałowym zwieńczeniem zimowej akcji Radia ZET - Start do Nart, była Lista Przebojów Radia ZET, nadana na żywo prosto ze Szczyrku. 

Przez ostatnie 6 weekendów bawiliśmy się z Wami w Czarnej Górze, Karpaczu, Białce Tatrzańskiej, Zieleńcu, Ustrzykach Dolnych i Szczyrku.

To właśnie tam szaloną zabawę wszystkim narcirarzą fundował nasz zwariowany ZET-ek, który zadbał aby każdy rozgrzał się przed wejściem na stok popijając gorącą herbatą z pomarańczami od Polopiryny Complex. Spore grono amatorów szalonej jazdy po śniegu, przetestowało najnowsze narty i deski marki Atomic i Salomon.

Wszyscy, którzy zajrzeli do nas mogli odwiedzić zimowy salon KIA, rozgrzać się przed wyjściem na stok z Excellence i spróbować swoich sił w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy za rok 

Komentarze