1243

Hotel TUI Blue Pulse Schladming-Dachstein

Hotel TUI Blue Pulse Schladming-Dachstein

Hotel TUI Blue Pulse Schladming to obiekt, który sprosta największym oczekiwaniom. Nowoczesny i stylowy budynek znajduje się w regionie Schladming-Dachstein. Tereny otaczające hotel zapierają dech w piersiach. To idealne miejsce dla każdego kto kocha naturę w jej najczystszej formie.

 Już po wejściu do hotelowego lobby można poczuć się jak w domu, atmosferę podgrzewa piękny kominek! Na dachu obiektu znajduje się sauna, z której cudownie jest skorzystać po całym dniu spędzonym na stoku. Dodatkowym udogodnieniem jest wspaniała restauracja, gdzie serwowane są dania kuchni regionalnej jak i międzynarodowej. 
Po skorzystaniu z sauny i zjedzeniu pysznej kolacji warto skorzystać z baru TUI, który serwuje najwyższej jakości wina. 

Jest to pierwszy hotel w tym regionie, przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 15 roku życia. W hotelu można do woli korzystać z darmowego WIFI, a swój sprzęt narciarski można spokojnie pozostawić w przechowalni, która znajduje się w obiekcie. 

Każdy ze 107 pokoi wyposażony jest w łazienkę, posiada dostęp do internetu, telewizję kablową oraz sejf.

Hotel TUI Blue Pulse Schladming położony jest  w pobliżu WM-Park Planai, naprzeciwko stacji dolnej kolejki linowej Planai, czyli z dogodnym dostępem do stoków Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen i Reiteralm. To wymarzone miejsce dla fanów białego szaleństwa i relaksu! Zaledwie trzy minuty dzielą gości od centrum miejscowości, kompleksu basenów i studia fitness. Ogromnym udogodnieniem dla gości  jest garaż oraz prywatne przejścia podziemne połączone ze stacjami kolejki!

Pobyt w hotelu TUI Blue Pulse Schladming to wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli Ci wypocząć i świetnie się bawić.  Odkryjesz pierwotne krajobrazy, zaśnieżone alpejskie doliny, okazałe wapienne ściany zlodowaciałego masywu Dachstein i niezliczone szczyty z 300 górskimi jeziorami pasma SchladmingerTauern.

Hotel przeznaczony jest tylko dla osób niepalących. Więcej informacji na temat hotelu znaleźć można korzystając z aplikacji BLUE APP, w której dostępne są m.in. rezerwacje, kalendarz imprez i kontakty do hotelu.

Komentarze