1243

Karpacz Biały Jar

Karpacz Biały Jar

Stacja Narciarska Winterpol Karpacz Biały Jar

Karpacz to wyjątkowo urokliwe miasteczko turystyczne leżące u podnóża Śnieżki (1602 m n.p.m.). Co roku przyciąga tysiące turystów krajowych i zagranicznych. Na popularność Karpacza wpływa lokalizacja, walory przyrodnicze, wiele interesujących miejsc i zabytków.

WINTERPOL BIAŁY JAR

W samym środku Karpacza znajduje się stacja narciarska w Winterpol Biały Jar.

To najlepsze miejsce by zacząć swoją przygodę z nartami. Szerokie, łagodne stoki, nowoczesna infrastruktura i gorąca atmosfera to nie jedyne zalety stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar.

Jako nieliczni w Europie i jedyni w całych Sudetach posiadamy kanapy z osłonami, które chronią od wiatru i padającego śniegu. Wysoka przepustowość kolei pozwala cieszyć się każdą chwilą spędzoną na stoku, a podgrzewane siedziska dodatkowo ocieplają i tak już gorącą atmosferę.

TRASY NARCIARSKIE

Do dyspozycji narciarzy są 3 trasy o różnym poziomie trudności. Niebieska o długości 1100m oraz dwie czerwone – 800m i 600m. Stwarzają one idealne warunki do stawiania swoich pierwszych kroków w sportach zimowych. Bardziej wymagający, również znajdą coś dla siebie. Szerokie, równomiernie nachylone trasy są nie tylko ratrakowane, ale także oświetlane po zmroku więc pozwalają cieszyć się wypoczynkiem od rana aż do późnej nocy.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Do Państwa dyspozycji przy wyciągu w Zieleńcu znajduje się Centrum Szkoleniowe M&M z licencją Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, wypożyczalnią ze sprzętem narciarskim oraz Dziecięcy Świat z taśmą Sun Kid, która umożliwią bezkolizyjną naukę jazdy na nartach czy snowboardzie.

 

BAZA NOCLEGOWA I ZAPLECZE GASTRONOMICZNE

Świetna lokalizacja Stacji narciarskiej Winterpol pozwala na łatwy dojazd własnym transportem czy też komunikacją miejską, a co najważniejsze spora ilość hoteli i pensjonatów znajdujących się w sąsiedztwie na pewno bardzo ułatwi w pełni wykorzystać czas spędzony na szusowaniu.

Wokół stoku znajduje się też kilka barów, w których można odpocząć, zagrzać się i najeść do syta. Przy górnej stacji wyciągu znajduje się Bar Arenka, który słynie z pysznych burgerów, natomiast przy dolnej stacji znajduje się Kebab Bar oraz nowo otwarte Bistro WinterFood, które wprowadza w Polsce nową jakość wśród SKI Barów. .

GODZINY OTWARCIA

Wyciąg funkcjonuje codziennie od godziny 09:00 do godziny 22:00 w okresie sezonu wysokiego (do końca lutego). Nie masz czasu na szusowanie w trakcie dnia – to żaden problem. Dzięki zastosowaniu lamp sodowych na naszym stoku po zmroku jest jak w trakcie dnia.

 

Wszystkie aktualne informacje dotyczące stacji narciarskiej i warunkach narciarskich znajdą Państwo na stronie internetowej ośrodka oraz na profilach społecznościowych.

Komentarze