1243

Zaczynamy Start do Nart w Czarnej Górze

Zaczynamy Start do Nart w Czarnej Górze

Ruszyły Ferie a wraz z nimi Start do Nart! W weekend od 20 do 22 stycznia zimową zabawę zaczynamy w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra.

Ośrodek Narciarski Czarna Góra

CZARNA GÓRA RESORT jest pierwszym przystankiem na naszej trasie Start do Nart 2017! to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce wyposażony jest w nowoczesne koleje linowe i profesjonalny system sztucznego naśnieżania a spotykamy się tutaj już 20-22 stycznia 2017

Czarna Góra Resort

Jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce z nową, 6-osobową koleją linową- LuxTorpedą, nowymi trasami narciarskimi, rozbudowanym system naśnieżania, znakomitymi restauracjami oraz niedawno otwartym, wysokiej klasy Aparthotelem Czarna Góra - to i wiele więcej w Czarna Góra Resort.

Dla najmłodszych Gości przygotowane zostały liczne atrakcje zarówno w poszczególnych obiektach Czarna Góra Resort, jak i na stokach narciarskich! Klub Malucha Śnieżynka to bajkowe miejsce gdzie rodzice bez obaw mogą powierzyć troskliwej opiece swoje pociechy. Na stokach również jest co robić. Przygotowany został specjalny tor snowtubingowy, wioska indiańska z namiotami tipi, trampoliny, igloo oraz mini snowpark z poduszką do akrobacji flybag! Ogromną popularnością, nie tylko wśród najmłodszych, cieszy się również zjeżdżalnia grawitacyjna Czarna Żmija, otwarta także zimą!

Zjeżdżalnia Grawitacyjna Czarna Żmija

Najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna – Czarna Żmija, stanowi świetną atrakcję zarówno dla dorosłych jak i dzieci. 950 metrowa trasa zjeżdżalni została zaprojektowana i wykonana przez niemiecką firmę Wiegand – lidera w tworzeniu tras zjeżdżalni typu Alpine Coaster. Przejazd zjeżdżalnią zapewnia każdemu z użytkowników pozytywne emocje i zabawę, niezależnie od wieku! Tor prowadzi przez trzy pętle, liczne zakręty oraz wiadukt o wysokości 8 metrów nad potokiem.
Zjazd odbywa się jednym z 33 dwuosobowych wagoników wyposażonych w hamulec. Dzieci w wieku poniżej 8 lat mogą korzystać ze zjeżdżalni pod opieką rodziców lub dorosłych opiekunów.
Jazda po wyprofilowanym torze z licznymi zakrętami dostarcza niezapomnianych i zapierających dech przeżyć zarówno zimą jak i latem!

W naszym miasteczku możecie rozgrzać się przed wyjściem na stok z Excellence, spróbować swoich sił w konkursach rodzinnych oraz wziąć udział w zabawach z atrakcyjnymi nagrodami. Polecamy do przetestowania najnowsze narty marki Atomic.

Komentarze