1243

Grudzień 2017 w Schladming-Dachstein!

Grudzień 2017 w Schladming-Dachstein!

Schladming-Dachstein to jeden z topowych regionów na wyjazd narciarski w Europie. 

Schladming-Dachstein  – to ośrodek narciarski, który ma wszystkie cechy jakie można sobie wymarzyć, aby spędzić idealny czas na nartach.

Ośrodek znajduje się się w świetnej lokalizacji, dojazd z Polski jest bardzo komfortowy i zajmuje niecałe siedem godzin. Za rekomendację jakości może posłużyć fakt regularnie organizowanych tam zawodów, włącznie z mistrzostwami świata. Najczęściej organizowane są one na górze Planai, która wraz z trzema innymi - Hauser Kaibling, Hochwurzen i Reiteralm tworzy Narciarską Huśtawkę Czterech Szczytów. 

Wszystkie trasy huśtawki dostępne są na jednym karnecie! 

Do dyspozycji narciarzy jest w sumie 123 km tras , 44 nowoczesne kolejki linowe i wyciągi „non stop”. Każdy ze stoków jest bardzo doceniany, narodowa kadra Niemiec wybrała Hauser Kaibling na swój teren treningowy, na Reiteralm trenują takie gwiazdy narciarstwa jak Marcel Hirscher czy Ted Ligety, a na górę Hochwurzen dostaniemy się 10-cio osobowym wyciągiem i nie będziemy musieli czekać w kolejkach! W przeciągu zaledwie jednej godziny, transportuje ona na sam szczyt aż 2500 narciarzy!

Tui Bue (1)_klein

Komentarze