1243

Hotel TUI Blue Pulse Schladming

Hotel TUI Blue Pulse Schladming

Hotel TUI Blue PulseSchladming to nowoczesny i stylowy obiekt, znajdujący się w regionie Schladming-Dachstein. Otoczony fascynującymi, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami górskimi, które można odkrywać podczas spacerów, jazdy na nartach, czy relaksu w saunie na dachu budynku. Jest to pierwszy hotel w tym regionie, przeznaczony wyłącznie dla dorosłych (15+).

Położony jest w pobliżu WM-Park Planai, naprzeciwko stacji dolnej kolejki linowej Planai,czyli z dogodnym dostępem do stokówszczytów gór Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen i Reiteralm. To wymarzone miejsce dla fanów białego szaleństwa i relaksu! Zaledwie trzy minuty dzielą gości od centrum miejscowości, kompleksu basenów i studia fitness. Garaż i stacja kolejki połączone są z hotelem systemem prywatnych przejść podziemnych.

Obiekt zaplanowany został tak, by zapewnić gościom komfortowe warunki wypoczynku. W TUI Blue PulseSchladming znajduje się wysokiej klasy restauracja, w której każdy znajdzie wyśmienite daniamiędzynarodowe i regionalne – niezależnie od tego, jaką kuchnię i styl odżywiania preferuje. Jest też miejsce wieczornej zabawy – bar TUI z szerokim wachlarzem wysokiej jakościwin. Do tego lobby hotelowe z kominkiem, darmowe terminale Internetowe, bezpłatny dostęp do sieci WiFi, przechowalnia sprzętu narciarskiego i nie tylko.

W 107 pokojach znajduje się nowoczesne, wysokiej klasy wyposażenie, takie jak: oddzielny prysznic/WC, suszarka, telewizja kablowa, radio za pośrednictwem telewizora, bezpłatny dostęp do sieci WiFii darmowy dostęp do szybkiego Internetu, a nawet sejf.

Pobyt w hotelu TUI Blue PulseSchladmingto wyjątkowe doświadczenie z piękną przyrodą. Pozwala odkrywać pierwotne krajobrazy, zaśnieżone alpejskie doliny, okazałe wapienne ściany zlodowaciałego masywu Dachstein i niezliczone szczyty z 300 górskimi jeziorami pasma SchladmingerTauern.

Hotel przeznaczony jest tylko dla osób niepalących. Więcej informacji na temat hotelu znaleźć można korzystając z aplikacji BLUE APP, w której dostępne są m.in. rezerwacje, kalendarz imprez i kontakty do hotelu.

Komentarze

Partner strategiczny

Partnerzy serwisu