1243

W ostatni weekend ferii bawimy się na stoku przy Terma Bania

W ostatni weekend ferii bawimy się na stoku przy Terma Bania

Finał zimowej akcji Radia ZET - Start do Nart już od piątku 23.02 do niedzieli 25.02. Od godziny 10:00 bawimy się na stoku przy Hotelu Bania **** Thermal & Ski.

Hotel Bania **** Thermal & Ski to fuzja nowoczesnego komfortu oraz góralskiego ciepła. To miejsce, w którym atrakcje czekają przez okrągły rok. Baseny termalne, kompleks narciarski, udogodnienia dla rodzin i bogaty program rozrywek. Wszystko, czego potrzeba, w zasięgu ręki. 

Jedyny hotel w Polsce, który leży u stóp największego kompleksu narciarskiego i jest połączony 
z basenami termalnymi. 

Hotel jest wyrazem naszej filozofii przywiązania do natury i tradycji górskich regionów. Oferujemy standard wypracowany przez kilka pokoleń, w ciągłej trosce o komfortowe samopoczucie naszych Gości. Do ich dyspozycji oddajemy 156 pokoi, w tym piękne i przestronne apartamenty z widokiem na stoki narciarskie lub pełną panoramę Tatr Wysokich.

W hotelu znajduje się 5 sal konferencyjnych, trzy restauracje, klub nocny oraz strefa wellness & spa. Ta ostatnie zasługuje na szczególne wyróżnienie. Sielsko Anielsko Wellness & Spa to 7 gabinetów zabiegowych (w tym gabinet dla dwojga), 4 sauny - chlebowa, jodłowa, fińska i parowa oraz pokój relaksu i kameralna biblioteka z kominkiem. 

Jako hotel rodzinny możemy pochwalić się dwoma wewnętrznymi placami zabaw oraz zewnętrznym olbrzymim placem zabaw czynnym w sezonie letnim. To niesamowity świat z karuzelami, tyrolką, oponkami, gokartami i boiskami sportowymi, czekający na odkrycie przez dzieci.

Hotel połączony jest korytarzem z kompleksem basenów termalnych. Terma Bania to 8 500  m.kw  wodnych rozrywek. Praktycznym pomysłem jest podzielenie obiektu na trzy strefy. W Strefie Zabawy dzieci (i dorośli) mogą korzystać ze zjeżdżalni o łącznej długości 300 m, armatek, kaskad, jacuzzi, brodzika i innych atrakcji. W Strefie Relaksu znajdziemy szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego, drink bar i restaurację a`la carte. Dodatkowo goście mogą korzystać z saunarium oraz wyjątkowego spa – Powrót do Żródła.

Na Bani nie można się nudzić – w zimie na stoku organizujemy eventy i zawody na poziomie ogólnopolskim i światowym, natomiast latem koncertujemy na żywo w każdy weekend. Do tej pory odwiedzili nas m.in. Zakopower, Voo Voo, Trebunie Tutki, Future Folk i Gooral.

  www.hotelbania.pl

Komentarze