1243

[Film] Chcesz przygotować się do sezonu? Ćwicz z nami i producentem suplementu diety Normaflex!

[Film] Chcesz przygotować się do sezonu? Ćwicz z nami i producentem suplementu diety Normaflex!

Sezon narciarski coraz bliżej. Czy Twoje mięśnie są na niego gotowe? Ćwicz z nami i producentem suplementu diety Normaflex!

Nie wszyscy mają czas na regularny trening , wielu z nas pracuje za biurkiem i czasem zapomina o właściwej diecie. Specjalnie dla tych osób wspólnie z producentem suplementu diety  Normaflex przygotowaliśmy cykl filmów , w których proponujemy proste ćwiczenia wzmacniające najważniejsze dla narciarza partie mięśni.

Ćwicz z producentem suplementu diety Normaflex

Chcesz wrócić do formy i brylować nią na stoku? W ramach cyklu filmów „Przygotowania do sezonu narciarskiego”  producent suplementu diety Normaflex z ekipą Startu do Nart przygotowały proste ćwiczenia specjalnie dla Ciebie!

Już dzisiaj prezentujemy pierwszą część naszego cyklu. Ćwicz razem z nami!

Dlaczego Normaflex?

NORMAFLEX to suplement diety opracowany w trosce o nasze stawy . Jest bogaty w składniki , które wspomagają utrzymanie stawów w dobrej kondycji i sprawności ruchowej. Zawiera kolagen typu II, tzw. natywny, który naturalnie występuje w naszych stawach. Formuła wzbogacona jest o witaminę C, która przyczynia się do prawidłowej syntezy kolagenu i tym samym do właściwego funkcjonowania chrząstek stawowych. Odpowiednio dobrane ekstrakty roślinne np. z owoców dzikiej róży, korzystnie wpływają na wytrzymałość i utrzymanie prawidłowej elastyczności stawów. Ekstrakt z kory sosny nadmorskiej jest źródłem proantocyjanidów – przeciwutleniaczy roślinnych, odpowiadających za neutralizację wolnych rodników – dzięki czemu korzystnie wpływa na funkcjonowanie stawów.
 
Normaflex jako jedyny na rynku ma innowacyjną formę podania w postaci żelu w saszetce do bezpośredniego spożycia, występuje także w postaci kapsułki . Zalecana jest do suplementacji tylko raz dziennie 1 saszetka żelowa lub kapsułka.

Źródło: Normaflex

Komentarze