1243

Firma Atomic, czyli 60 lat pasji

Firma Atomic, czyli 60 lat pasji

fot. Atomic

Lider w produkcji sprzętu narciarstwa alpejskiego i partner akcji „Start do Nart” – firma Atomic – w tym sezonie obchodzić będzie okrągłe 60 lat istnienia.

Przypomnijmy, że austriacka firma wyposaży zwycięzców naszej zabawy w komplet profesjonalnego sprzętu narciarskiego . Każdy z uczestników wyprawy do Soelden otrzyma na własność kurtkę, spodnie, gogle i kask.

Nie praca, a pasja

Atomic to austriacka firma o długoletniej tradycji. Giganta z siedzibą w Altenmarkt założono w 1955 roku, czyli niemal 60 lat temu. Nasz partner to branżowy lider i jedna z najbardziej rozpoznawalnych narciarskich marek na świecie. W Atomic’u wszyscy jeżdżą na naratach. Firmie zaufały nie tylko miliony miłośników jazdy na dwóch deskach, ale też setki profesjonalnych sportowców.

Złoty team

Drużynę Atomic’a w sezonie 2014/15 tworzą wielkie gwiazdy światowego narciarstwa. Na czele grupy alpejczyków stoją Marcel Hirscher i Mikaela Shiffrin . Pierwszy to 3-krotny zwycięzca Pucharu Świata z rzędu, jedna z największych gwiazd sportów zimowych. Shiffrin liczy sobie zaledwie 19 lat, a już jest bardzo utytułowaną zawodniczką, której przepowiada się historyczne dla dyscypliny sukcesy.

Ubierz się w Atomic’a!

Od tego sezonu w ofercie firmy Atomic znajdziemy nie tylko najwyższej klasy sprzęt narciarski, ale też kolekcję odzieży narciarskiej. Emocje, innowacje oraz niesamowita moc to główne zalety słynnej marki. Odwiedź oficjalną stronę Atomic’a , zapoznaj się z aktualną kolekcją i przekonaj się sam!

Komentarze

Partner strategiczny

Partnerzy serwisu