1243

KIA. Niezawodny partner akcji Start do Nart!

KIA - Start do Nart

W roku 2015 akcja Start do Nart gościła juz w Karkonoszach, w Bieszczadach i Beskidach. Przed nami postoje w Zakopanem i Białce Tatrzańskiej. Wszędzie jeździmy z marką KIA!

Przemierzyliśmy kilka tysięcy kilometrów w różnych warunkach atmosferycznych i drogowych i musimy przyznać, że rodzinny SUV KIA Sportage z napędem 4x4 sprawdza się zawsze. Na drodze nasze auto zwraca uwagę nie tylko ze względu na widoczne oklejenie, ale przede wszystkim z uwagi na nowoczesne i zgrabne nadwozie oraz świeżą i odważną, pełną dynamiki, stylizację.

KIA Sportage to idealny dla dzisiejszej rodziny SUV (ekipa Start do Nart to jedna wielka rodzina) – zużywający jeszcze mniej paliwa i emitujący jeszcze mniej dwutlenku węgla do atmosfery. Karoseria Sportage zachowuje główne atrybuty pojazdu typu SUV: podwyższoną pozycję kierowcy, zwiększone poczucie bezpieczeństwa pasażerów oraz zauważalność na drodze. To dzięki tym atrybutom Kia Sportage  jest najlepiej sprzedającym się w Polsce autem w swojej klasie i bestsellerem koncernu.

Zapraszamy na dwie ostatnie imprezy, gdzie w naszym miasteczku będziecie mogli pobawić się wspólnie z marką KIA w takich konkurencjach szybkościowych jak "KIA do pełna" i "KIA 4x4".  W obu konkurencjach czekają na laureatów zestawy nagród od KIA, dla najmłodszych natomiast kreatywna strefa zabaw i pyszna gorąca czekolada. 

Komentarze